Proč v oblasti BI & DWH spolupracovat s námi?

 1. Dlouholetá praxe

  Datové sklady (DWH) a Business Intelligence (BI) řešení úspěšně dodáváme řadu let, disponujeme know-how, nástroji a specialisty, kterým lze na českém trhu jen stěží konkurovat.

 2. Klíčové technologie

  Cíleně se specializujeme na klíčové technologie našich zákazníků – IBM, Oracle, Informatica, Microsoft a Teradata – a máme pro ně vyškolené a certifikované konzultanty, vývojáře a administrátory s dlouholetými zkušenostmi.

 3. Metodika a nástroje

  Umíme vyhledávat potřebná data, integrovat je a zpřístupnit celé organizaci. Integrací a transformací dat do potřebného formátu umožníme snadno získávat potřebné informace vašim business uživatelům.

 4. Správná péče o data

  Pomůžeme vám nastavit celopodnikovou informační a datovou governance a zajistit dodržování procesních pravidel a standardů spojených se správou dat. Díky nástrojům jako Manta dokážeme zvýšit důvěru uživatelů ohledně prezentovaných výstupů.

 5. Eliminace a řešení rizik

  Rizika spojená s datovými sklady převezmeme za vás my. Tím vám umožníme se lépe soustředit na vaše potřeby a neplýtvat prostředky a lidským kapitálem na oblasti, které jsou naší doménou.

Související články a webináře

 

Naše řešení

Co nabízíme?

 • Kompletní vývoj nových datových skladů, operačních databází a specializovaných datamártů
 • Analýzu (Assessment) stávajících řešení na úrovni využití technologií, analýzu datové kvality stávajících dat anebo procesů spojených s provozováním řešení, návrhy a implementace zlepšení a optimalizace
 • Služby spojené s rozvojem Information & Data Governance v organizaci, včetně návrhu a zavedení potřebných metodik a procesů
 • Vysoce odborné technologické služby pro Datawarehouse (DWH) a Business Intelligence (BI) oblasti – optimalizace řešení, migrace na nové verze, dodávky technologií, školení a podporu provozu v kritických situacích aj.
 • Projekty datové migrace mezi systémy
 • Projekty integrace dat a Master Data Management (MDM)
 • Realizace a rozvoj reportingových řešení
Microsoft Data Analytics partner logo

Kdo využívá naše řešení?

Klíčový BI partner
Kritický systém integrující data z provozních systémů Letiště Praha
Nové BI řešení pro zajišťovnu VIG Re