Proč v oblasti dat spolupracovat s námi?

 1. Dlouholetá praxe

  Datové sklady (DWH) a Business Intelligence (BI) řešení úspěšně dodáváme řadu let. Disponujeme know-how, nástroji a BI/DWH specialisty, kterým lze na českém a slovenském trhu jen stěží konkurovat.

 2. Klíčové technologie

  Cíleně se specializujeme na klíčové technologie našich zákazníků – IBM, Oracle, Informatica, Microsoft a Teradata – a máme pro ně vyškolené a certifikované konzultanty, vývojáře a administrátory s dlouholetými zkušenostmi.

 3. Metodika a nástroje

  Umíme vyhledávat potřebná data, integrovat je a zpřístupnit celé organizaci. Integrací a transformací dat do potřebného formátu umožníme snadno získávat potřebné informace vašim business uživatelům.

 4. Správná péče o data

  Pomůžeme vám nastavit celopodnikové informační systémy a data governance a zajistit dodržování procesních pravidel a standardů spojených se správou dat. Díky vizualizačním nástrojům jako ClueMaker dokážeme zvýšit důvěru uživatelů ohledně prezentovaných výstupů.

 5. Eliminace a řešení rizik

  Rizika spojená s datovými sklady převezmeme za vás my. Tím vám umožníme se lépe soustředit na vaše potřeby a neplýtvat prostředky a lidským kapitálem na oblast BI/DWH, která je naší doménou.

Související články a akce

 

Nástroje a řešení pro Data management

Co v oblasti Data Management & BI nabízíme?

 • Kompletní vývoj nových datových skladů, operačních databází a specializovaných datamártů
 • Analýzu (Assessment) stávajících řešení v oblasti Datawarehouse (DWH) a Business Intelligence (BI) na úrovni využití technologií, analýzu datové kvality stávajících dat nebo procesů spojených s provozováním řešení, návrhy a implementace zlepšení a optimalizace
 • Služby spojené s rozvojem BI, DWH a Data Governance v organizaci, včetně návrhu a zavedení potřebných metodik a procesů
 • Vysoce odborné technologické služby pro Data Management, DWH a BI – optimalizace řešení, migrace na nové verze, dodávky technologií, školení a podporu provozu v kritických situacích aj.
 • Projekty datové migrace mezi systémy
 • Projekty integrace dat a Master Data Management (MDM)
 • Realizace a rozvoj reportingových řešení
Microsoft Data Analytics partner logo

Kdo využívá naše řešení?

Klíčový BI partner
Kritický systém integrující data z provozních systémů Letiště Praha
Nové BI řešení pro zajišťovnu VIG Re
Migrace ETL a vyřazení starších technologií z provozu