Řešením pro vás může být sjednocená cloudová platforma Databricks, která vám zefektivní práci s daty.

databricks platformaPlatforma Databricks Lakehouse, kombinující to nejlepší z prostředí „data lakes“ a „data warehouses“, představuje jednotné cloudové řešení pro firemní data. Zjednodušuje datovou architekturu organizací a integruje všechna data pro různé účely na jednom místě.

Nezáleží na tom, zda chcete data využívat pro tradiční nebo pokročilou analytiku, anebo dokonce pro strojové učení a umělou inteligenci – vystačíte si pouze s jednou platformou. Platforma Databricks podporuje provoz v cloudu všech tří hlavních poskytovatelů cloudových služeb (AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform), takže můžete snadno začít v malém a pak se organicky rozrůstat do větších rozměrů.

Jsme certifikovaný partner Databricks

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Jako certifikovaný partner společnosti Databricks jsme připraveni vám poradit.

Proč Profinit?

Profinit má více než 40 cloudových konzultantů, kteří našim zákazníkům dodávají řešení na platformách AWS a Microsoft Azure už více než 8 let. Naši experti vám pomůžou v následujících oblastech:

  • Návrh a architektura cloudového řešení
  • Optimalizace investic do cloudu
  • Migrace do cloudu
  • Automatizace v cloudu
  • Správa cloudu

Poradíme vám s řešením

Databricks form CZ

Poskytnuté informace použijeme pouze k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat.