Kdo jsme

Kvalitní data, spolehlivé technologie a správní lidé po boku. Kombinace, díky které se můžete naplno soustředit na svou práci a získat náskok před konkurencí. Postaráme se o to, aby vaše systémy fungovaly na 100 %. Jsme zkušení inženýři, k úkolům přistupujeme systematicky, nehledáme zkratky ani nespoléháme na náhodu. Poskytujeme komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení.

Takto pracujeme už pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy (v Česku jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone, O2, ČSOB pojišťovna a řada dalších).

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 27001, ISO 9001, ISO 20000-1, PRINCE 2.

naše firemní hodnoty

Efektivita
Efektivně pracujeme se svěřenými zdroji, klademe důraz na jednoduchost a chytrý management. Používáme metodiky inspirované mezinárodními standardy (NASA, SEI, Construx, Prince2, ITIL, Agile, DevOps a další).
Inovace
Inovace je pro nás klíčovým nástrojem pro hledání nových cest dalšího růstu. Sázíme nejen na interní inovaci, ale také intenzivně spolupracujeme s výzkumnými centry elitních univerzit.
Znalosti
Vzdělanost a kvalitní oborové vzdělání jsou pro nás samozřejmostí. Aktivně vyučujeme, podporujeme nejprestižnější české vysoké školy a jsme spoluorganizátorem elitní studentské soutěže IT SPY.
Spolupráce
Spolupráci a důvěru řadíme vždy na první místo. Know-how i výsledky práce sdílíme s klienty, s našimi obchodními partnery i s celou odbornou veřejností.
1998
Profinit vznikl v roce 1998.
Více než 650 zkušených vývojářů.
650+
949
mil.
V roce 2023 činil obrat firmy 949 milionů Kč.
Pracujeme pro významné klienty v Česku i západní Evropě.
Finance
& Telco