Pavel Jíhlavec, Sales director

Pavel Jíhlavec

CEO

Pavel přišel do společnosti Profinit v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Řídil obchodní aktivity a nyní se věnuje řízení celé společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

Tomáš Pavlík, CEO

Tomáš Pavlík

Chairman of the Board

Tomáš působí ve společnosti Profinit od roku 1998. Po odloučení Profinit od Sybase se stal jeho výkonným ředitelem, nyní zastává pozici Chaiman of the Board. Tomáš absolvoval matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor matematické struktury. Svůj volný čas Tomáš nejraději tráví se svou rodinou nebo cestováním za gastronomickými zážitky.

Tomáš Smolík, Professional Services Director

Tomáš Smolík

Professional Services Director

Tomáš v roce 2000 začal ve společnosti Profinit pracovat na vývoji softwarových systémů. Nyní vede Professional Services. Absolvoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, a University of Missouri-Rolla v USA, obor Computer Science. Je autorem univerzitního předmětu Softwarové inženýrství pro praxi. Od roku 1997 je členem organizace ACM.

Tomáš Krátký, Director, Research and Development

TOMÁŠ KRÁTKÝ

Director, Research and Development

Tomáš působí v Profinitu od roku 2005. Od roku 2010 zastával pozici zástupceředitele Professional Services. Nyní řídí strategické kompetence a klíčové produkty společnosti. Absolvoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, obor Výpočetní technika. Volný čas tráví nejraději cestováním nebo sportem.

Bohumír Zoubek, Director, Products and Services

Bohumír Zoubek

Director, Products and Services

Bohumír působí ve společnosti Profinit na pozici Director, Products and Services. Je absolventem VUT v Brně a University of Birmingham v oboru Computer Science. Do společnosti nastoupil v roce 2003 na pozici Junior Consultant a postupně prošel všechny projektové role u různých zákazníků. Od roku 2011 zastával pozici Head of Software Development. Volný čas tráví nejraději s rodinou na horách.