Pavel Jíhlavec, CEO

Pavel Jíhlavec

CEO

Pavel přišel do společnosti Profinit v roce 1999, aby nastartoval aktivity v oblasti Business Intelligence. Řídil obchodní aktivity a nyní se věnuje řízení celé společnosti. Pavel je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty podnikohospodářské. Volný čas Pavel tráví se svou rodinou, a to nejlépe cestováním nebo sportem.

Tomáš Pavlík, Chairman of the Board

Tomáš Pavlík

Chairman of the Board

Tomáš působí ve společnosti Profinit od roku 1998. Po odloučení Profinit od Sybase se stal jeho výkonným ředitelem, nyní zastává pozici Chairman of the Board. Tomáš absolvoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor matematické struktury. Svůj volný čas Tomáš nejraději tráví se svou rodinou nebo cestováním za gastronomickými zážitky.

Veronika Zajíčková, CFO

Veronika Zajíčková

CFO

Veronika pracuje v Profinitu od roku 2016. V současné době se věnuje řízení financí. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze a část studia strávila také na portugalské univerzitě ISVOUGA nedaleko Porta. Než zakotvila v Profinitu, působila na různých pozicích v oblasti řízení financí, v několika významných společnostech. Volný čas věnuje zejména rodině a mezi její další koníčky patří cestování, cyklistika nebo četba.

Tomáš Smolík, Professional Services Director

Tomáš Smolík

Professional Services Director

Tomáš v roce 2000 začal ve společnosti Profinit pracovat na vývoji softwarových systémů. Nyní vede Professional Services. Absolvoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, a University of Missouri-Rolla v USA, obor Computer Science. Je autorem univerzitního předmětu Softwarové inženýrství pro praxi. Od roku 1997 je členem organizace ACM.

Bohumír Zoubek, Director, Services, Products and R&D

Bohumír Zoubek

Director, Services, Products and R&D

Bohumír působí ve společnosti Profinit na pozici Director, Products and Services. Je absolventem VUT v Brně a University of Birmingham v oboru Computer Science. Do společnosti nastoupil v roce 2003 na pozici Junior Consultant a postupně prošel všechny projektové role u různých zákazníků. Od roku 2011 zastával pozici Head of Software Development. Volný čas tráví nejraději s rodinou na horách.

Richard Boura, Business Development Director

Richard Boura

Business Development Director

Richard se přidal k obchodnímu týmu Profinitu v roce 2015. Stará se o několik klíčových zákazníků Profinitu a  současně zastává pozici Business Development Director, kde rovněž řídí akviziční obchodní tým pokrývající jak české, tak zahraniční zákazníky. Vystudoval VUT v Brně, Fakultu podnikatelskou. Ve volném čase se věnuje hudbě a sportu.