Připojte se k našemu webináři a zjistěte, jak AI zvyšuje efektivitu při plnění úkolů v rámci nařízení DORA (Digital Operational Resilience Act). Dozvíte se, jak ostatní bankovní instituce dokázaly:

  • Minimalizovat čas potřebný k dokončení úkolů bezpečně před lednem 2025
  • Zásadně eliminovat manuální práci, kterou často vykonává množství právníků
  • Dosáhnout nižší chybovost oproti tradičnímu přístupu, a to i při zpracování velkého množství dokumentů
  • Využít robustní řešení pro budoucí práci s dokumenty a smlouvami

 

S jakými odborníky se setkáte

JUDr. DonátJUDr. Josef Donát, LL.M. | ROWAN LEGAL

JUDr. Josef Donát, LL.M. se zaměřuje na poradenství v oblasti bankovního a finančního práva, duševního vlastnictví a IT a telekomunikací. Je držitelem ocenění Právník roku v oblasti práva ICT, vedoucím specializace Právo ICT advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, rozhodcem a zapsaným mediátorem.

Petr PaščenkoPetr Paščenko | Profinit

Petr se ve světě dat a AI pohybuje více než deset let. V Profinitu vede náš Data Science tým a také vyučuje big data a data science na top českých univerzitách. Na témata AI a data pravidelně prezentuje na různých workshopech a konferencích, kde jeho přednášky bývají tradičně hodnoceny jako jedny z nejlepších.

Jan MacekJan Macek | Profinit

Honza zastává pozici Head of Emerging Technologies & Products. Sedm let působil v CGI na pozici Vice President Consulting Services, kde vedl úžasný tým poskytující služby pro finanční sektor. V Profinitu má na starosti hledání nových strategických business směrů pro služby a produkty.

Děkujeme za váš zájem!

Webinars, workshops CZ registrace k newsletteru

Na akci již není možné se registrovat.

Chcete od nás dostávat pozvánky na další akce? Zanechte nám svůj kontakt:

Poznámka

Odesláním výše uvedených údajů souhlasíte s jejich sdílením se společností Profinit, která vás na jejich základě může kontaktovat. Zaručujeme bezpečné uchování vašich kontaktních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.