S technologickým pokrokem trápí zastaralý software stále více firem. Takové softwarové systémy jsou založeny na zastaralých technologiích, nepodporují nové obchodní modely a neposkytují dobrou uživatelskou zkušenost. Zároveň nejsou flexibilním vůči změnovým požadavkům, jsou nákladné na údržbu a zranitelné vůči bezpečnostním hrozbám.

Co tedy dělat, když váš systém nedokáže držet krok s požadavky vaší firmy? Co když je modernizace nevyhnutelná? Úplné nahrazení „starého novým“ je obvykle to první, co vás napadne. Je to však jediný přístup, který byste měli zvážit?

Ve webináři (vedeném v angličtině) vám představíme dvě dlouhodobá a nákladově efektivní řešení, která jsou postavena na principu, že modernizace nikdy nekončí.

Co se z webináře dozvíte?

  • klíčové výzvy modernizace softwaru,
  • osvědčené postupy a častá úskalí,
  • co mají úspěšné případy použití společného.

Pokud vás modernizace softwarových zastaralých systémů zajímá, můžete se podívat také na webinář Legacy Systems Modernisation.

Další informace o modernizaci softwarových systémů najdete na webu systemsmodernization.com.


Přednášející

Tomáš Mojžíš

Delivery Manager

Tomáš je Delivery Manager s více než 20 lety zkušeností v oblasti softwarového inženýrství, od analýzy požadavků až po maintenance. Specializuje se na životní cyklus vývoje softwaru (SDLC), analýzu, návrh, kódování a údržbu softwarových systémů v různých prostředích. Posledních pět roky pracuje na modernizaci komplexního systému pro významnou evropskou banku.

Zhlédněte záznam

Webinars, workshops CZ

Poznámka

Odesláním výše uvedených údajů souhlasíte s jejich sdílením se společností Profinit, která vás na jejich základě může kontaktovat. Zaručujeme bezpečné uchování vašich kontaktních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.