Data solutions

Sedm typů datových řešení, od jednoduchého sandboxu až po univerzální datovou platformu. Zjistěte, které z nich máte v současnosti a které by pro vás bylo ideální.

Analytics
& BI

Data

Data
Science

Knowledge

Artificial
Intelligence

Wisdom

Každé datové řešení je jedinečné. Je navrženo právě tak, aby sloužilo dobře definovanému účelu. I tak je možné mezi nimi pozorovat určité společné prvky, které odpovídají úrovni vyspělosti řešení a také datové vyspělosti ve firmě. 

Díky bohatým zkušenostem našich expertů v oblasti správy dat a datových platforem jsme definovali 7 typů datových řešení

Pomůžeme vám najít ideální datové řešení

Prodiskutujte s námi vaše aktuální datová řešení a získejte bezplatnou 30minutovou nezávaznou online konzultaci s odborníkem na Business Intelligence a DWH Petrem Hájkem.

Data solutions CZ

Poskytnuté informace použijeme pouze k tomu, abychom vás mohli kontaktovat. Další informace najdete zde.

Váháte, zda je vaše současné řešení ideální?

Nejste si jistí, které datové řešení je pro vás nejvhodnější? Vyplňte krátký dotazník, který vám zabere jen 5–8 minut, a my vám ho doporučíme.

VYPLŇTE DOTAZNÍK

Co získáte:

  • Zpětnou vazbu na vaše současné datové řešení 
  • Bezplatnou 30minutovou nezávaznou konzultaci s odborníkem na BI & DWH Petrem Hájkem a doporučení datového řešení, které odpovídá vašim potřebám

Fakta o PROFINITU

1998
Profinit vznikl v roce 1998.
Více než 650 zkušených vývojářů.
650+
949
mil.
V roce 2023 činil obrat firmy 949 milionů Kč.
Pracujeme pro významné klienty v Česku i západní Evropě.
Finance
& Telco
Strategická spolupráce v oblasti AI
IT Raiffeisenbank a Profinit oznamují strategickou spolupráci

Profinit, jako úspěšný dodavatel datových projektů Raiffeisenbank, přináší své odborné zkušenosti do partnerství, jehož cílem je urychlit adopci AI a daty řízené rozhodování v rámci banky.  V rámci partnerství vzniká také RB AI DataLab. Přečtěte si celou tiskovou zprávu.

Zjistit více