PROČ SI VYBRAT PROFINIT?
Smysluplná práce

Děláme projekty, na kterých stojí business našich klientů.

Nové zkušenosti

Podporujeme rozvoj znalostí technologií a osobní růst.

Otevřenost

Nejsme korporace. Respektujeme názory všech kolegů.

Motivující odměna

Nabízíme skvělé platové podmínky a další výhody.

Flexibilita

Různé projekty na výběr, a také možnost pružných úvazků.

Život v ProfinituFlexibilita, odbornost, jeden tým

Konzultanti Profinitu jsou specialisté, kteří se zabývají analýzou, návrhem a vývojem moderních IT řešení. Většinou působí na projektech přímo u zákazníků, mezi které patří většina největších českých firem v oblasti financí nebo např. telekomunikací. Právě schopnost a možnost pracovat na různých projektech je to, co je na práci v Profinitu unikátní. U nás je možné získat zkušenosti rychle a do hloubky. Koho láká jedna oblast, stane se v ní opravdovým expertem a rozvíjí dál naše kompetence. Další kolegové se zase věnují vedení týmů nebo péči o zákazníka. Nejsme korporace, kde hraje roli "politika" nebo tisíc pravidel a nařízení. Chováme se k sobě přátelsky, pomáháme si a problémy řešíme chytře. Projektový charakter a dobrá organizace práce umožňuje také flexibilní možnosti úvazků podle studijních nebo rodinných povinností.

Výběrové řízeníOtevřená komunikace, snadná adaptace

S kandidáty jednáme vstřícně, korektně a především vždy otevřeně. Výběrový proces začíná analýzou došlých životopisů. Kandidáty, kteří splňují podmínky pro danou pozici, zveme do prvního kola pohovorů. Odpověď zasíláme samozřejmě i těm, kteří do prvního kola vybráni nebyli. Počet, forma a obsah pohovorů závisí na typu obsazované pozice.

Nástup do Profinitu je hladký a vstřícný, úvodní orientace trvá den až několik málo týdnů podle požadavků na danou pozici.

Výběrové řízení
Profinit educationKontinuální vzdělávání je předpoklad pro perfektní práci
Profinit education

Každý náš specialista prochází programem Profinit Education,
který zahrnuje interní i externí školení pokrývající:

  • business domény (např. bankovnictví, pojišťovnictví, telco, …)
  • odborné technologie a nástroje
  • vybraná témata softwarového inženýrství
  • soft-skills (např. prezentační dovednosti, krizová komunikace, týmová spolupráce, ...)
  • obchodní a presales školení

Kromě toho v Profinitu máme odborné komunity na diskuzi témat technologických i disciplín softwarového inženýrství, knihovnu plnou odborné literatury na výše uvedená témata a naši kolegové a kolegyně se účastní odborných konferencích. V rámci programu lze získat i odborné certifikace nejen na technologie, ale např. i pro projektové řízení, architekturu atd.. Na odborném vzdělávání zároveň spolupracujeme s předními českými univerzitami, kde vyučujeme několik předmětů.

„Lákají Tě technologie, vedení projektů nebo obchod?
Nabízíme možnost seberealizace v oblasti, která Tě zajímá.”

Jana Vlčková, HR manager