PROČ SI VYBRAT PROFINIT?

Smysluplná práce

Děláme projekty, na kterých stojí business našich klientů.

Nové zkušenosti

Podporujeme rozvoj znalostí technologií a osobní růst.

Otevřenost

Nejsme korporace. Respektujeme názory všech kolegů.

Motivující odměna

Nabízíme skvělé platové podmínky a další výhody.

Flexibilita

Různé projekty na výběr, a také možnost pružných úvazků.

Život v ProfinituFlexibilita, odbornost, jeden tým

Konzultanti Profinitu jsou specialisté, kteří se zabývají analýzou, návrhem a vývojem moderních IT řešení. Většinou působí na projektech přímo u zákazníků, mezi které patří většina největších českých firem v oblasti financí nebo např. telekomunikací. Právě schopnost a možnost pracovat na různých projektech je to, co je na práci v Profinitu unikátní. U nás je možné získat zkušenosti rychle a do hloubky. Koho láká jedna oblast, stane se v ní opravdovým expertem a rozvíjí dál naše kompetence. Další kolegové se zase věnují vedení týmů nebo péči o zákazníka. Nejsme korporace, kde hraje roli "politika" nebo tisíc pravidel a nařízení. Chováme se k sobě přátelsky, pomáháme si a problémy řešíme chytře. Projektový charakter a dobrá organizace práce umožňuje také flexibilní možnosti úvazků podle studijních nebo rodinných povinností.

Výběrové řízeníOtevřená komunikace, snadná adaptace

S kandidáty jednáme vstřícně, korektně a především vždy otevřeně. Výběrový proces začíná analýzou došlých životopisů. Kandidáty, kteří splňují podmínky pro danou pozici, zveme do prvního kola pohovorů. Odpověď zasíláme samozřejmě i těm, kteří do prvního kola vybráni nebyli. Počet, forma a obsah pohovorů závisí na typu obsazované pozice.

Nástup do Profinitu je hladký a vstřícný, úvodní orientace trvá den až několik málo týdnů podle požadavků na danou pozici.

Výběrové řízení
Několik rad pro výběr správného zaměstnání v ICT

Studenti softwarového inženýrství a computer science mají širokou paletu možností, jak a kde začít budovat svoji kariéru. Provedli jsme mezi našimi zaměstnanci průzkum a přinášíme tipy podle čeho a jak se rozhodovat při výběru zaměstnavatele. Přečtěte si je v článku CEO Profinitu Tomáše Pavlíka na našem blogu.

Profinit educationKontinuální vzdělávání je předpoklad pro perfektní práci

Profinit education

Každý náš specialista prochází programem Profinit Education,
který zahrnuje interní i externí školení pokrývající:

  • business domény (např. bankovnictví, pojišťovnictví, telco, …)
  • odborné technologie a nástroje
  • vybraná témata softwarového inženýrství
  • soft-skills (např. prezentační dovednosti, krizová komunikace, týmová spolupráce, ...)
  • obchodní a presales školení

Kromě toho v Profinitu máme odborné komunity na diskuzi témat technologických i disciplín softwarového inženýrství, knihovnu plnou odborné literatury na výše uvedená témata a naši kolegové a kolegyně se účastní odborných konferencích. V rámci programu lze získat i odborné certifikace nejen na technologie, ale např. i pro projektové řízení, architekturu atd.. Na odborném vzdělávání zároveň spolupracujeme s předními českými univerzitami, kde vyučujeme několik předmětů.

Profinit education
„Lákají Tě technologie, vedení projektů nebo obchod?
Nabízíme možnost seberealizace v oblasti, která Tě zajímá.”

Jana Vlčková, HR manager

Nabídka volných pozic